Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

Patērētāju tiesību aizsardzības centrs un Eiropas patērētāju informēšanas centrs aicina jūs uz bezmaksas semināru “Patērētāju individuālo strīdu risināšana”, kas notiks 22.11.2016. plkst.10:00 – 12:00, Viesnīcā Radisson Blu Latvija, Elizabetes ielā 55, Rīgā, zālē EPSILON.

Semināra mērķis: atgādināt par izmaiņām individuālo patērētāju strīdu risināšanā Latvijā, kā arī iepazīstināt ar Eiropas tiešsaistes strīdu risināšanas platformas darbības praktiskajiem aspektiem.

No 01.01.2016. ir stājušās spēkā vairākas normatīvo aktu izmaiņas, kas regulē patērētāju individuālo strīdu risināšanas procesu, komersantu pienākumus, Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) lomu individuālo strīdu risināšanas procesā, kā arī jaunizveidotās Patērētāju strīdu risināšanas komisijas darbības principus. Tāpat kopš 15.02.2016. sākusi darboties Platforma patērētāju strīdu izšķiršanai tiešsaistē, kas atvieglo patērētāju un komersantu saziņu strīdu gadījumā.

Semināra mērķauditorija: E – komercijas īstenotāji – interneta veikali, e – komercijā iesaistīto tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumu pārstāvji, darbinieki, kas iesaistīti patērētāju strīdu risināšanā, kvalitātes vadītāji, uzņēmēju un tirgotāju asociāciju pārstāvji.

Seminārs ir bez dalības maksas.

Lūdzu pieteikties uz semināru līdz 21.11.2016. plkst.12.00, aizpildot pieteikšanās formu tiešsaistē vai atsūtot pieteikuma veidlapu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Priekšroka tiks dota tiem dalībniekiem, kas piesakās pirmie.
Uz tikšanos seminārā!

Adobe PDF file icon 24x24

Ielūgums

Adobe PDF file icon 24x24

Darba kārtība

 

Prezentācijas:

ppt icons free icons in file icons vs 2 icon search engine 6 Tiešsaistes strīdu risināšanas darbība (Aija Gulbe)

ppt icons free icons in file icons vs 2 icon search engine 6 Tiešsaistes strīdu risināšanas darbība (Laura Grava)

ppt icons free icons in file icons vs 2 icon search engine 6 Patērētāju individuālo strīdu risināšana Latvijā, prakse pēc Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 01.01.2016. grozījumu stāšanās spēkā (Edīte Drozda)

 

Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs