Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

UntitledConsumer Classroom ar Eiropas Komisijas atbalstu uzsāk otro ikgadējo Starpskolu konkursu. Konkursā aicinātas piedalīties visas vidusskolas Eiropas Savienībā, izveidojot videomateriālu, multimediju stundu vai fotogrāfijas, kas ataino idejas par tematu „Iepirkšanās internetā”. Labākajai projekta komandai balvā tiks dāvāts ceļojums uz Briseli, lai apmeklētu Eiropas galvaspilsētu un galvenās Eiropas Savienības institūcijas un uzvarējušais projekts tiks prezentēts Consumer Classroom vietnē.

Veidojot savu projektu var izvēlēties dažādus aspektus par iepirkšanos internetā kā, piemēram, vislabāko produktu izvēle, vislabāko cenu atrašana, drošība, iepērkoties internetā, ieguvumi no ES un valstu normatīvā regulējuma, iepirkšanās kaimiņvalstīs, interneta reklāmas spēks u.c.

Jūsu un Jūsu klases ziņā ir izlemt, kuru interneta iepirkšanās aspektu Jūs vēlaties izpētīt. Lai palīdzētu Jums sagatavoties šim projektam, Eiropas Komisijas izstrādātajā mājaslapā atradīsiet daudz un dažādus kvalitatīvus apmācību resursus. Skatiet: http://www.consumerclassroom.eu/resources.

Konkurss paredzēts vidusskolām (12-18 gadus veciem skolēniem) visā Eiropas Savienībā.

Konkursā iespējams piedalīties līdz 2014.gada 2.aprīļa pusnaktij (pēc Centrāleiropas laika).

Sīkāk par konkursa noteikumiem lasiet: http://www.consumerclassroom.eu/lv/content/starpskolu-konkurss.
 
Laipni aicinām interesentus piedalīties konkursā un prezentēt savas idejas par saprātīgu iepirkšanos internetā!

Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs