Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

pratigais pateretajsEiropas Patērētāju informēšanas centrs (ECC Latvia) sadarbībā ar Patērētāju tiesību aizsardzības centru (PTAC) izstrādājis interaktīvi izglītojošu tiešsaistes spēli „PRĀTĪGAIS PATĒRĒTĀJS”. Interaktīvi izglītojošās tiešsaistes spēles „PRĀTĪGAIS PATĒRĒTĀJS” mērķis ir atraktīvā formā uzlabot jauniešu zināšanas patērētāju tiesību un preču / pakalpojumu drošuma jomā.

Spēles „PRĀTĪGAIS PATĒRĒTĀJS” ietvaros tiek demonstrēti video, kur spēles varoņi sastopas ar dažādām ķibelēm rotaļu laukumā, mājās, veikalā, lidostā un slēpošanas kūrortā. Pēc video scenāriju noskatīšanās, tiek piedāvāts atbildēt uz testa jautājumiem par pakalpojumu drošumu, preču drošumu, cenu norādīšanu, reklāmu, pārrobežu iepirkšanos internetā,  aviopasažieru tiesībām.

Interaktīvi izglītojošo tiešsaistes spēli „PRĀTĪGAIS PATĒRĒTĀJS” var izmantot gan pedagogi, strādājot ar skolēniem un pārrunājot patērētāju tiesību jautājumus, gan skolēni paši, kā arī jebkurš interneta lietotājs, kurš vēlas uzzināt vairāk par savām tiesībām un pienākumiem iepērkoties, izmatojot pakalpojumus un preces.

Katru mēnesi līdz 2014.gada 30.jūnijam prātīgākajiem patērētājiem, kas būs guvuši testā vislabākos rezultātus, izlozes kārtībā tiks pasniegta pārsteiguma balva no Eiropas Patērētāju informēšanas centra.

Spēle / tests pieejams šeit: http://pratigais-pateretajs.percgudri.lv/

Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs