Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

esEiropas Komisijas viceprezidenta padomniece, bijusī ES komisāre Meglena Kuneva viesojas Rīgā

Lai visā Eiropas Savienībā (ES) nodrošinātu gaisa, jūras un iekšzemes pārvadājumu pasažieriem plašas un vienādas tiesības, ES ir pieņemtas jaunas izmaiņas likumdošanā. Jūnijā Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Sīms Kallass (Siim Kallas) prezentēja jaunu informatīvo kampaņu, lai ES iedzīvotājus informētu par šīm tiesībām.

Ceturtdien, 5. septembrī plkst. 16.00 Rīgas Starptautiskās autoostas konferenču zālē (4. stāva 412. telpā) notiks preses konference, kuras ietvaros EK viceprezidenta padomniece pasažieru tiesību jautājumos, bijusī ES komisāre Meglena Kuneva informēs par jauno kampaņu, tās mērķiem un pašreizējo situāciju pasažieru tiesību jomā Eiropā.

Augstā ranga ES politiķes Meglenas Kunevas vizīte ir viens no būtiskākajiem notikumiem, kas paredzēts Paneiropas Autoostu asociācijas (Association of Paneuropean Coach Terminals jeb APC) 10 gadu jubilejai paredzēto pasākumu ietvaros. No 4. līdz 6. septembrim Rīgas Starptautiskā autoosta kā APC biedrs rīkos dažādus pasākumus, tostarp retro un nākotnes autobusu parādi, seminārus, kā arī nozares ekspertu diskusijas.

Preses konferencē savu ieskatu pasažieru tiesību jautājumā ar tēmu „Pasažieru tiesības un termināli” sniegs arī Starptautiskās Autotransporta savienības (International Road Transport Union) ES Juridisko lietu vadītājs un eksperts pasažieru tiesību jomā Remi Lebeda, savukārt APC ģenerālsekretāre un Rīgas Starptautiskās autoostas valdes priekšsēdētāja Vaira Gromule informēs par pieejamības uzlabošanas pasākumiem, kas plānoti un jau īstenoti Rīgas Starptautiskajā autoostā. Preses konferencē piedalīsies arī informatīvās kampaņas vēstnieks Latvijā – radio personība Valdis Melderis.

Lūdzam pieteikt savu dalību preses konferencei līdz otrdienai, 3. septembrim, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot pa tālruņa numuru +371 26401041.

Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs