Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

Pirms iesniegt sūdzību, ņemiet vērā:

  • Patērētājam ir tiesības iesniegt sūdzību par preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma prasībām divu gadu laikā pēc darījuma noslēgšanas;
  • Pārliecinieties, vai ir saglabājies pirkuma čeks vai cits darījumu apliecinošs dokuments;
  • Nosūtiet rakstisku sūdzību preces tirgotājam. Ja tirgotājs uz Jūsu sūdzību neatbild vai arī sniedz atbildi, pārkāpjot Jūsu tiesības, vērsieties pēc palīdzības Eiropas Patērētāju informēšanas centrā Latvijā.
Sūdzību Eiropas Patērētāju informēšanas centram iespējams iesniegt aizpildot pārrobežu sūdzību formu, kas, pēc nepieciešamās informācijas ievadīšanas un dokumentu pievienošanas, automātiski nonāks mūsu datu bāzē.
 

 

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Lūdzu, ņemiet vērā! Lai aizpildītu un iesniegtu pārrobežu sūdzību formu, Jums ir jābūt vismaz Adobe Reader 8.1.2 vai jaunākai versijai, pretējā gadījumā Jums nebūs iespējams šo formu lietot.

Tāpat sūdzību iespējams nosūtīt uz Eiropas Patērētāju informēšanas centra e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kā arī pasta adresi: Brīvības iela 55, 207 kab., Rīga, LV 1010

Lai Eiropas Patērētāju informēšanas centrs Latvijā pēc iespējas ātrāk un efektīvāk varētu izskatīt Jūsu sūdzību, iesniegumā, kas adresēts Eiropas Patērētāju informēšanas centram, nepieciešams norādīt:

  • Informāciju par preces Tirgotāju, tā pilnu adresi, valsti utt.
    Pilnu Jūsu gan oficiālo, gan faktisko (ja tās atšķiras) dzīvesvietas adresi, tālruņa numuru, e pasta adresi u.c. kontaktinformāciju.
  • Pēc iespējas detalizēti izklāstīt problēmu unsūdzības iemeslu.
  • Skaidri norādiet savu prasību, ko vēlaties saņemt no tirgotāja

Iesniegumam nepieciešams pievienot šādas dokumentu kopijas:

  • Pirkumu apliecinošu dokumenta - čeka, līguma kopiju.
  • Jūsu nosūtītās sūdzības kopiju tirgotājam, kā arī saņemto atbildi (ja tāda ir), kā arī jebkuru citu dokumentu kopijas, kam ir nozīme Jūsu lietā.
Veiksmes stāsts
sdf
Nekvalitatīvs viesnīcas serviss
ES brīvais tirgus sniedz iespējas piekļūt milzīgam preču un pakalpojumu klāstam, kā arī...
Lasīt tālāk...
ECC Latvia KONKURSS!
sdf
Konkurss!
Ik mēnesi 3 prātīgākajiem patērētājiem, kas būs guvuši testā “ĀTRIE KREDĪTI” vislabākos rezultātus, tiks pasniegtas pārsteiguma balvas...
Lasīt tālāk...
LV 980x200
Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs