Eiropas Patērētāju
informēšanas centrs

pratigais pateretajs

Divu mēnešu laikā līdz 2016.gada 23.maijam ik mēnesi 3 prātīgākajiem patērētājiem, kas būs guvuši testā “ĀTRIE KREDĪTI” vislabākos  rezultātus, izlozes kārtībā tiks pasniegtas pārsteiguma balvas no ECC Latvia. Ar laimīgajiem uzvarētājiem ECC Latvia sazināsies individuālā kārtā.

Spēles „PRĀTĪGAIS PATĒRĒTĀJS” sadaļas “ĀTRIE KREDĪTI” ietvaros tiek demonstrēti video, kur spēles varoņi sastopas ar dažādām situācijām, kurās jāizvērtē, vai ātrais kredīts patiešām ir vienīgais veids, kā iegūt finanšu līdzekļus, vai patērētājs to var atļauties, kā izvērtēt un izvēlēties sev visizdevīgāko kredīta piedāvājumu, kā arī, kam īpaši jāpievērš uzmanība kredīta līgumā. Pēc atraktīvu video scenāriju noskatīšanās spēlētājam tiek piedāvāts atbildēt uz testa jautājumiem, pēc izspēles parādās rezultāts, kā arī tiek parādītas pieļautās kļūdas ar pamācošām piezīmēm, kādēļ cits atbildes variants ir bijis pareizāks.

SPĒLE

Veiksmes stāsts
sdf
Nekvalitatīvs viesnīcas serviss
ES brīvais tirgus sniedz iespējas piekļūt milzīgam preču un pakalpojumu klāstam, kā arī...
Lasīt tālāk...
ECC Latvia KONKURSS!
sdf
Konkurss!
Ik mēnesi 3 prātīgākajiem patērētājiem, kas būs guvuši testā “ĀTRIE KREDĪTI” vislabākos rezultātus, tiks pasniegtas pārsteiguma balvas...
Lasīt tālāk...
LV 980x200
Sūdzību forma
consumer affairs logo
ptac logo

Prātīgais patērētājs